Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння дитини виконувати різноманітні математичні дії з різними за характером числами (чи то дроби, чи то додатні або відʼємні числа) дає змогу будувати досить цікаві, багатокомпонентні та великі конструкції, які виглядають як справжній математичний лабіринт, де кожен прохід – нова, інша дія, і за наступним поворотом чекатиме інше число, яке треба додати, відняти, перемножити або розділити з першим. У ході виконання цього завдання учень тренуватиметься працювати з такими блок-схемами, які дають змогу більш чітко зрозуміти те, як працюють різні дії, як вони змінюють числа та як на остаточний результат може вплинути лише один знак, який відрізняє першу частину схеми від другої. На екрані є зображення нової блок-семи для кожного наступного етапу завдання. Учень бачить початкове число-символ, сховане за літерою. У формулюванні завдання вказується, яке число знаходиться за маскою «х». Від нього відходить стрілочка, що веде до прикладу, скажімо «х+45», після чого блок-схема розгалужується, і дитина виконує кілька різних дій, рухаючись по цьому ланцюжку – спочатку з одного боку та при виконанні певної умови, а потім – з іншого боку. Коли школяр виконує всі потрібні обчислення та вписує у порожні клітинки результати роботи, то заповнює блок-схему і завершує її. Після цього дитина проходить на новий етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій, але як початкове число, сховане за «х», буде іншим, так і зміст блок-схеми зміниться також. Ця вправа, крім закріплення практичних навичок додавання, віднімання, множення та ділення, також тренує увагу, концентрацію та вміння виконувати різні дії подумки, що важливо для учня на цьому етапі вивчення математики.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.3
Блок-схема
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися