Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Будь-який приклад – це свого роду головоломка, де кожен символ і кожне число є чимось на кшталт будівельного матеріалу, тільки різного ґатунку: числа означають кількість, а символи – дії, які необхідно виконати. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме над відновленням прикладів, маючи в своєму розпорядженні тільки каркас виразу, де є символи – і останнє число, тобто остаточний результат. Цим дана вправа відрізняється від попередніх, де в наявності в учня були числа, а не було символів. Отже, дитина на кожному етапі перед собою бачить такий вираз з кількома порожніми клітинками. Школяр бачить також числа, що претендують на роль елементів прикладу. Учень має розібратись у тому, як використати ці числа: які з них підходять та куди їх треба перемістити. Якщо перед дитиною – приклад лише з додаванням, то все досить просто, адже порядок доданків не є важливим для суми. Це стосується і множення. Якщо ж дії різні і серед них є віднімання та додавання, то треба бути уважним особливо. Отже, школяр аналізує число, яке є остаточним результатом, після чого підбирає ті числа, що можуть разом з наявними у прикладі діями привести до нього. Це вимагає від учня досить хороших здібностей у орієнтації в числах. Коли дитина заповнює правильними числами всі порожні клітинки, то проходить на новий етап до іншого прикладу для опрацювання. Варіантів завжди більше, ніж потрібно, то школяреві доведеться вибирати між числами, знаходячи тільки правильні і відкидаючи зайві. Поряд із прикладом міститься зображення додаткового персонажу, який складе дитині компанію. Він не містить підказки для виконання вправи, але посилює її інтерактивність, а відтак – і мотивацію до успішного проходження. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.6
Дії з натуральними числами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися