Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При виконанні ділення дробів особливу увагу треба приділити тому, яку послідовність дій необхідно виконати для того, щоб знайти частку. Як вже знає школяр під час ділення з використанням звичайних дробів безпосередньо цієї дії не відбувається. Натомість дільник перевертається, після чого перемножується з діленим: чисельник діленого перемножується зі знаменником дільника, а знаменник діленого – з чисельником дільника. Поступово учень звикає до цього, але важливо закріпити у свідомості дитини цю чітку асоціацію: коли відбувається ділення з дробами, необхідно дільник перевернути і виконати множення. Найбільш ефективний спосіб такого закріплення полягає не у виконанні великої кількості одноманітних завдань, а у більш складних прикладах. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати ділення у прикладах, де дільників три. На екрані перед школярем міститься зображення прикладу з двома дільниками – нового для кожного наступного рівня. Ніяких проміжних етапів ділення представлено не буде. Натомість учень має відразу подумки виконати ділення, щоб вибрати          з-поміж наданих знизу варіантів той один, який є часткою. Школяр спочатку перемножує ділене на обернений варіант дільника, а потім проміжну частку подумки перемножує на обернений варіант другого дільника. Таким чином, перевертати необхідно всі дільники, скільки б їх не було. До того, як виконати множення числа по діагоналі треба скорочувати, виконуючи ділення їх на спільний дільник, щоб спростити множення. У прикладах цієї вправи числа підібрано таким чином, щоб учню не довелось перемножувати кілька багатоцифрових компонентів дробів, але дитина має сам здогадатись, як та які саме числа і коли можна спрощувати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.6
Ділення трьох звичайних дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися