Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина навчилась порівнювати числа, що містять як цілий, так і дробовий компоненти, залишається зробити наступний крок, а саме – виконувати інші математичні дії з ними, зокрема ця вправа присвячена додаванню. Для того, щоб успішно додавати мішані числа, дитина має розуміти один важливий нюанс: дробовий та цілі його частини є одним цілим, причому дробовий, які б числа не знаходились у знаменнику та чисельнику, все рівно означає лише неповну одиницю. Наприклад, якщо у мішаному числі трійка на місці цілого компонента, у чисельнику дробового знаходиться пʼятірка, а у знаменнику – шістка, це означає, що бракує лише однієї шостої, щоб це число стало цілою четвіркою. Отже, починати додавання слід з дробового компонента. Якщо знаменники однакові, треба додати лише чисельники і проаналізувати суму. Якщо після додавання чисельник дорівнює знаменнику, перед учнем – одиниця, яку треба додати до суми цілих частин. Якщо чисельник менший, то отриманий дріб просто дописується до суми цілих. Якщо ж чисельник більший, ніж знаменник, то треба розділити його на знаменник, після чого частку додати до суми цілих чисел, а остачу залишити разом з тим знаменником, який був, у вигляді дробу. На екрані перед дитиною міститься зображення  прикладу з двома мішаними числами, що грають роль доданків. Учень має сам користуючись лише описаним алгоритмом дій виконати додавання та вибрати серед варіантів відповіді, які наводяться під робочою зоною з прикладом, ту, яка є сумою двох мішаних чисел. Деякі варіанти навмисно відрізняються лише однією цифрою від правильного – щоб заплутати учня. Тож йому слід бути уважним та послідовним. Дитина має памʼятати й про цілі числа, й про дробові та про те, як вони повʼязані у одне число.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.4
Додавання мішаних чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися