Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У цій вправі дитина розвʼязуватиме задачі, які поєднують роботу з десятковими дробами та геометрію. Геометрія – розділ математики, що вивчає особливі фігури, які в свою чергу поділяються на дві великі категорії: пласкі, тобто двовимірні, та обʼємні, тобто тривимірні. Дійшовши до цього етапу, дитина вже знає правила знаходження периметра та площі для деяких із пласких фігур. Ці правила мають вигляд рівнянь, і тому прекрасно служать для закріплення навичок роботи з десятковими числами на практиці. На екрані перед учнем міститься зображення геометричної фігури – нової для кожного етапу завдання. Навіть якщо на різних рівнях фігури належать до одного виду, вони все рівно відрізняються як за довжиною сторін, так й за їх співвідношенням, тому виглядають, звісно, теж по-різному. Під робочою зоною з фігурою розташовується текст з умовами задачі. Над цією композицією міститься формулювання завдання, де вказується мета, наприклад, пошук периметра трикутника. Важливо, що у відомостях про фігури інформація подається не прямо. Замість того, щоб просто дати довжину кожної сторони, задача описує їх по-іншому. Скажімо, відомою є сума двох сторін, а от сума інших двох – на «2,3 см» більша. Сума третьої пари сторін на «1,2» менша, ніж сума другої, поки що невідомої. Лише знайшовши всі невідомі шляхом виконання додавання або віднімання з десятковими числами, дитина може приступити до пошуку головної відповіді, при чому як саме – теж не говориться, учень має здогадатись самостійно, як знайдені числа йому допоможуть та що з ними робити для цього. Ніяких підказок теж нема: під умовами задачі є порожня клітинка, де треба вписати відповідь, не маючи ніяких варіантів. Коли дитина це зробить, то пройде на новий етап до іншої задачі з новою фігурою. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.11
Геометричні задачі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися