Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мішане число являє собою досить специфічну математичну одиницю, адже поєднує дробовий компонент із цілим. Якщо дробова частина має вигляд десяткового дробу, то сприймати таке число ще досить просто. Однак, якщо до цілого числа приєднується звичайний дріб, робота з ним ускладнюється. Для того, щоб підготувати учня до майбутніх більш складних задачок по цій темі, ця вправа пропонує навчитись читати та співвідносити мішані числа такого типу з їх словесним описом. На екрані перед дитиною міститься кілька таких описів, які називаються різні числа. Наприклад, «чотири цілих та дві пʼяті» або «девʼять цілих та шість сьомих». По інший бік відносно знаку рівності для кожного такого опису є своє мішане число у цифровому вигляді. Однак, спочатку вони подаються у хаотичному порядку. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб перемістити цифрові еквіваленти мішаних чисел до їх словесних назв. Зробити це вкрай просто, адже числа досить різні, тож за наявністю хоча б одного-двох спільних елементів можна здогадатись, яке число якому опису належить. Ця легкість і є головним аспектом ігрової складової вправи. Замість того, щоб рахувати та обчислювати, дитині треба просто правильно зрозуміти прочитане. Однак, користь від завдання суттєва, адже учень звикне до цих математичних одиниць і буде підготовлений до майбутньої більш складної роботи з ними. Ще один суттєвий складник ігрового аспекту – це ілюстрації, які супроводжують кожен етап завдання. Малюнки змінюються разом із мішаними числами, але ілюстрації завжди симпатичні, казкові, яскраві. У компанії казкових персонажів і рухатись між етапами вправи веселіше. Їх наявність посилює цікавість дитини до виконання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.3
Гра «Знайди пару»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися