Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кратність може бути такою ж умовою, як і рівність певному числу. Загалом, математика демонструє досить велику гнучкість умов та варіативність. Дитина звикла, що приклад завжди мусить мати рішення після знаку рівності, однак, це – лише один з кількох варіантів, і завдяки цьому завданню дитина переконається в цьому. На екрані перед школярем є зображення робочого поля з кількома різними числами. Поряд з ним – персонаж, присутність якого посилює інтерактивність вправи. Над цією композицією міститься формулювання завдання, де вказано, що всі числа у робочій зоні претендують на місце «ікса» у певному виразі, наприклад, «95-х», при чому результат цього виразу має бути кратним «10». Тобто замість того, щоб збудувати просте рівняння на кшталт «95-х=100», яке матиме лише один правильний варіант невідомого компонента, вправа пропонує більшу варіативність: під літерою може ховатись кілька чисел, головне – щоб вони задовольняли умовам. Дитина аналізує всі варіанти відповіді, після чого знаходить всі числа у робочому полі, щоб при віднімані від «95» їх залишилась кругла різниця, яку можна розділити на десять. Коли дитина виділяє серед варіантів всі ці числа («75», «25», «5» тощо), то проходить на наступний етап, де треба аналогічним чином вирішити нову подібну задачку вже з іншими умовами. Рівняння, які подаються на кожному з етапів, є досить простими та компактними, однак, разом з цим вони змушують виконувати відразу цілу послідовність дій, повʼязаних з кратністю. Це вимагає не просто розуміння цієї теми, а дійсно хороших знань та вміння орієнтуватись у ній, аби підбирати вирішення рівняння, яке б задовольняло описані умови.  Крім того, на різних етапах у рівняннях може бути описана різна математична дія, не лише віднімання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.13
Кратність виразу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися