Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кросворд – одна з кількох найбільш популярних інтелектуальних ігор, які залишаються актуальними й серед людей старшого покоління, і серед молоді. Особливість кросворду в тому, що правильна відповідь на одне питання є своєрідною підказкою в пошуках відповіді на подальші, адже слова-відповіді перетинаються на ігровому полі. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься розгадувати не звичайний текстовий, а числовий, тобто математичний кросворд. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення нового такого кросворду, де кожна горизонтальна лінія – це окремий приклад з кількома діями, різними числами тощо. Всі ці вирази різні та самостійні, однак, один вертикальний стовпчик, який позначено іншим кольором, є спільним для них всіх. Числа та знаки, які знаходяться там, утворюють власний приклад. Спочатку цей стовпчик майже порожній. Дитина, аналізуючи кожен приклад із розміщених по горизонталі, рухається між рядками, заповнюючи по одній порожній клітинці – і поступово рухаючись до ровʼязку виразу, що знаходиться вертикально. Для того, щоб заповнити порожні клітинки, слід уважно стежити за прикладами. Для одного порожня клітинка – це пропущений доданок, для наступного порожня клітинка знизу означає вже математичну дію, і вписати туди треба не число, а символ – і дитина сама має здогадатись, який. Остаточний результат вертикального виразу учень може знайти лише одним способом – знайшовши всі елементи цього прикладу. Таким чином, це число є винагородою у цій грі, адже задля нього доводиться розвʼязувати не один приклад, а відразу цілу низку виразів. Це перетворює цю гру на більш захоплюючу розвагу, яка дає дитині зрозуміти, якою цікавою може бути математика.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.4
Математичний кросворд (змішані дії)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися