Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься множити звичайний дріб на десятковий. Зробити це досить просто, адже десятковий дріб – це фактично просто особливий спосіб зображення звичайного, де місцезнаходження числа після коми означає лише те, який мав би бути знаменник у цього дробу, якби він прийняв звичайний вигляд. Наприклад, якщо дріб виглядає «0,5», значить у знаменнику знаходиться число «10», якщо дріб виглядає як «0,05», значить у знаменнику знаходиться «100». Запамʼятати легко, бо розряди дробового компонента відповідають кількості нулів у знаменнику. На екрані перед учнем міститься зображення  трьох прикладів із дією множення, де один із множників обовʼязково є десятковим дробом, а інший – звичайним. Над цією композицією міститься формулювання завдання. Там вказується критерій пошуку серед цих варіантів правильного. Наприклад, треба визначити, який з цих прикладів дає в результаті добуток «0,4». Учень виконує обчислення з усіма прикладами, після чого вибирає потрібний. Для того, щоб помножити десятковий дріб на звичайний, треба десятковий подумки (бо ніяких проміжних етапів для учня не буде – всі перетворення школяр виконуватиме подумки) перевести його у звичайний дріб за названим вище правилом. Після цього залишається виконати дію множення. Оскільки в якості бажаного результату теж маємо десятковий дріб, то добуток необхідно перевести до цього формату, щоб перевірити, який з варіантів правильний. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на новий етап до іншого набору прикладів та нового критерію відбору. Таким чином, у рамках одного етапу дитина виконує перетворення десяткового дробу на звичайний або навпаки чотири рази.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.5
Множимо десятковий дріб на звичайний дрiб
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися