Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Щоб перемножити мішані числа, їх для початку необхідно перетворити на звичайні дроби. Тому, коли дитина стикається з такими прикладами, це означає виконання дії множення не в один, а в три етапи: спочатку треба перетворити на звичайний дріб перший множник, потім – другий, і вже після цього виконувати саму дію множення з ними. Під час виконання попереднього завдання учень дізнався про те, як саме перетворювати мішане число на звичайний дріб. У цьому ж завданні дитина тренуватиметься множити їх між собою, при чому без жодних підказок. На екрані міститься зображення прикладу з двома мішаними числами в якості множників. Учень має подумки перевести їх обох у звичайні дроби. Для цього школяр аналізує спершу цілий компонент. Ціла частина мішаного числа може бути представлена таким чином. Якщо одиницю при мішаному числі можна представити як дріб з тим самим знаменником, що й дробова частина, і чисельником, який дорівнює знаменнику, то число «3», скажімо, виглядатиме, як трійка, яку помножили на суму чисельника-одиниці і чисельника дробової частини мішаного числа. Виконавши всі ці дії, дитина отримає мішане число у форматі звичайного дробу. Якщо учень розділить чисельник на знаменник і вийде частка, яка співпадає з цілим компонентом мішаного числа, а остача співпадатиме з чисельником, значить, дитина все зробила правильно. Щоб дізнатись добуток, школяр проводить такі операції з обома мішаними числами, після чого виконує множення зі звичайними дробами: окремо множить чисельник, окремо – знаменник. Оскільки виконання цього завдання не є простим, учню надається підказка в якості варіантів відповіді, один з яких правильний. Щоб пройти на новий рівень, дитина вибирає один з них. 

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.4
Множимо змiшанi числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися