Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Рівняння – досить специфічний математичний вираз, який використовується як важливий та вкрай популярний тренажер для покращення різноманітних навичок роботи з числами у дитини. При цьому у розвʼязані рівняння важливим є правильний порядок виконання кожної дії. Рівняння є виразом, де як мінімум одне з чисел «ховається» за літерою. Вона продовжує грати свою роль (множника, доданка тощо), але невідомо, що за число приховано. Втім, відомо, чому дорівнює вираз загалом. Учень має поступово розплутати його, як головоломку, шукаючи невідомий компонент. Наприклад, якщо рівняння виглядає так: «5х+45=50» – то школяр має спочатку сприймати «5х» цілісно, як доданок. Необхідно в такому випадку для знаходження невідомого доданка від суми відняти відомий доданок, тож виявляється, що «5х=5». Тепер перед учнем – приклад з невідомим множником. Для того, щоб його знайти, треба добуток розділити на відомий множник, тож обчислюємо, що «х=1». На екрані перед учнем міститься зображення кількох виразів, які не є самостійними. Всі вони – послідовність знаходження певного невідомого. Учень аналізує кожен вираз і розміщує їх у правильному порядку, тобто від початкового вигляду рівняння до остаточного розвʼязку. Коли школяр переміщує вирази у відповідному порядку, то проходить на новий етап, де треба буде відновити послідовність знаходження вже іншого невідомого. Завдяки цій вправі учень тренується в майбутньому ефективніше знаходити правильний порядок дій вже самостійно для більш складних рівнянь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.4
Наводимо порядок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися