Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Більшість одиниць вимірювання мають сильний звʼязок з природними явищами та обʼєктами. Особливо це стосується виміру часу, якому присвячено це завдання. Таких одиниць є дуже багато, і всі вони знаходяться у певних ієрархічних відносинах між собою. Одна доба триває «24 години» і складається з одного світлового дня та однієї ночі. Сім діб складаються у тиждень, в одному місяці від «28» до «31» днів у залежності від конкретного випадку. Дюжина місяців становлять рік, а сотня років – століття. «1000 років» становить тисячоліття. З іншого боку година ділиться на «60» хвилин, а кожна хвилина – на «60 секунд». Одиниць виміру часу багато, тож розібратись з ними не завжди легко, і ця вправа допоможе у цьому. На екрані перед дитиною міститься рівність, де вказується певний проміжок часу – новий для кожного наступного етапу. Число, що називається тим чи іншим терміном, може бути великим або малим. З іншого боку від знаку рівності – результат його переведення у інший вимір. Школяр має здогадатись, в який та вибрати серед варіантів одну правильну назву одиниці часу. Наприклад, зображено «2 000 років», а по інший бік – число «2». Дитина за описом вище розуміє, що необхідно перенести до порожньої ділянки в робочій області слово «тисячоліть». Коли учень робить правильний вибір, то проходить на новий етап, де необхідно буде виконати аналогічні дії з іншою парою одиниць виміру часу. При цьому в залежності від етапу можуть бути опрацьовані досить «далекі» одне від одного одиниці, наприклад, вказуватись, скільки годин у тижні, або скільки місяців у десяти роках. Таким чином дитині необхідно буде перевіряти дані за допомогою дій множення та ділення, а отже і ця вправа є ефективним способом тренування цих навичок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.5
Одиниці вимірювання часу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися