Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливість теми кратності полягає у тому, що завдяки ній дитина навчиться швидко визначати, чи ділиться те чи інше число на певний дільник. Існує набір ознак, які присвячені цьому, і учень, дійшовши до цього етапу, вже знає ці ознаки. Наприклад, на двійку ділиться будь-яке парне число; певне число є кратним трійці тоді, коли сума цифр, що входять до його складу ділиться на трійку без остачі; кратними пʼятірці є лише ті числа, що закінчуються на нуль або «5» тощо. У ході виконання цього завдання дитина закріпить знання цих ознак подільності. На екрані перед учнем міститься зображення числа – нового для кожного етапу завдання. Над ним вказується число і задається питання: чи є центральне кратним числом для того, яке подається зверху. Звісно, дитина, щоб перевірити це, може просто розділити одне на друге, однак, оскільки у центрі екрані завжди багатоцифрове число, яке може сягати десятків тисяч, робити це не обовʼязково. Значно простіше скористатись ознаками подільності, які школяр вже знає. По боках від числа є пара персонажів, один вважає, що центральне число ділиться на те, яке вказане у завданні, інший – що не ділиться. Дитина має вибрати героя, який є правим у цій суперечці та натиснути на відповідний символ, який тримає один із них. Після цього школяр проходить на наступний етап, де аналогічним чином треба опрацювати інше число, перевіривши його кратність до іншого дільника. При цьому ніяких додаткових підказок не буде, і якщо дитина забула ознаки подільності, єдиний спосіб перевірити себе – це виконати ділення. Таким чином, ця вправа водночас дозволяє і закріпити в памʼяті названі ознаки, і потренувати вміння ділити великі числа на одноцифрові дільники.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.14
Ознаки подільності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися