Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Графік – це спосіб вираження числової інформації, який має низку переваг перед звичайними прикладами та виразами. За допомогою графіка значно простіше порівнювати результати двох та більше прикладів, визначати частину цілого, співвідносити тощо. Серед графіків є кілька досить самостійних видів, які сильно відрізняються між собою за способом візуального вираження інформації, але при цьому служать більш-менш одній меті, та всі вони належать до графіків. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься будувати лінійні графіки. На екрані перед учнем міститься зображення каркаса такого графіка – нового для кожного етапу вправи. Учень читає формулювання завдання, що знаходиться над ним, і співвідносить його з даними, які знайшли своє відображення вже у каркасі. Наприклад, вздовж горизонтальної лінії йде трійка імен, а вздовж вертикальної позначені числа. Учень розуміє, що ці числа означають кількість плодів, які зібрали кожен із цих людей. Дитина уважно читає формулювання завдання, де вказується, хто та скільки зібрав. Учень знаходить на графіку точку, яка водночас належить потрібному герою, бо знаходиться над його іменем і означає потрібну кількість плодів, бо находиться на одній горизонталі з відповідним числом. Дитина виділяє цю точку. Коли школяр робить це для всіх персонажів, згаданих у завданні, то між точками утворюється відрізок. Він демонструє те, хто з персонажів більше зібрав плодів, хто менше та яка динаміка. При цьому у завданні не всі дані по героях вказуються прямо, іноді учню доводиться виконувати додаткові дії, але неодмінно – подумки. Наприклад, відомо, скільки яблук зібрав один герой, тоді як інший зібрав утричі більше слив. Поставивши всі точки, дитина проходить на новий етап. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ь.1
Побудова лінійного графіка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися