Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує розвиток уміння дитини орієнтуватись у прикладах з діленням, де ділене та дільник є звичайними дробами. Цього разу такі приклади будуть орієнтирами одне для одного, адже мета, яка ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб порівняти їх між собою. На екрані міститься зображення пари прикладів із діленням звичайних дробів. Пара нова для кожного етапу завдання. Дізнаватись частку не потрібно. Натомість між цими прикладами знаходиться порожня клітинка, і учень має вибрати, який знак туди треба перемістити: «більше», «менше» або «дорівнює». В залежності від етапу вибір є більш або менш зрозумілим. Іноді дитині доводиться виконувати обчислення точно та дізнаватись частку для кожного випадку ділення, а інколи різниця між елементами прикладу досить очевидна і зрозуміти, частка якого з них є більшою, легко й «на око». Учень вже знає: ділення між звичайними дробами виконується через множення, де дільник перевертається – його чисельник перемножується зі знаменником діленого, а знаменник – відповідно з чисельником діленого. Відповідно, спершу школяр подумки перевертає обидва дільники, потім оцінює результат майбутнього множення і, якщо відповідь є зрозумілою, ставить відповідний знак між прикладами відразу. Якщо ж на цьому етапі дитина ще не може прийняти впевненого рішення, залишається лише виконати ділення до кінця. Візуальний ряд завдання доповнюється малюнками, які змінюються з кожним етапом разом із дробами, які треба опрацювати й порівняти. Ці ілюстрації деталізовані та яскраві, а їх компоненти взаємодіють одне з одним, тож дитина може вигадати простий сюжет, повʼязаний з кожним малюнком, що зробить виконання вправи більш цікавим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.7
Порівняння результатів ділення звичайних дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися