Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені порівнянню. Колись, коли дитина робила лише перші кроки на шляху вивчення математики, порівняння було операцією, яка передувала додаванню й відніманню, адже з її допомогою можна визначити відносини між числами (яке є більшим, а яке – меншим з наведених) без змін. Зараз, коли учень значно розширив знання про числа, коли зʼявились дроби, відʼємні числа тощо, порівняння знову стає актуальним тому, що весь цей багаж знань необхідно структурувати, а найкращий спосіб визначити умовне місце числа серед інших, не вдаючись до умовних діаграм та схем на кшталт числової прямої, це використати порівняння. У ході виконання цього завдання дитина порівнюватиме саме цілі числа – але досить великі, щоб це було відносно складно й цікаво. На екрані перед учнем міститься пара багатоцифрових чисел – нова для кожного наступного етапу завдання. У порожню клітинку треба ввести потрібний символ: «більше», «менше» або «дорівнює». Школяр аналізує число, порівнюючи окремо сотні з сотнями, десятки з десятками, одиниці – відповідно з одиницями. Рухатись в аналізі слід таким чином, від більшого розряду до меншого. Адже число «9121» більше, ніж «8999». Коли школяр переносить у порожню клітинку один з цих знаків, то проходить на новий етап завдання, де треба порівняти нову пару відносно великих чисел. Вони ж надаються навмисно подібними, аби заплутати завдання і зробити його більш цікавим. Крім того, названі знаки знаходяться в проілюстрованому полі, де є чимало малюнків, які візуально урізноманітнюють завдання і навіть надають йому сюжетну основу. Наприклад, зображено хлопчика, який рибалить, і замість рибок йому треба допомогти зловити потрібний для наданого виразу знак. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.7
Порівняння цілих чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися