Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометрія – один із різновидів математичної науки, який вивчає геометричні фігури та те, що з ними можна робити. Фігури в свою чергу розділяються на такі, що будуються на площині та такі, що будуються у просторі. Однак, серед всіх фігур виділяється три базові, які прийнято вважати основними геометричними одиницями, такими, визначення яким підібрати не вдасться, адже вони є фундаментальними – з них будуються всі інші. І пряма – одна з таких фігур. Пряма за визначенням є безкінечною, йдучи по площині та маючи на собі безмежну кількість точок. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з прямою. На екрані міститься зображення робочої зони, де зображено кілька точок. Учень має проаналізувати, як вони розташовані на робочій зоні, яка уявляється площиною. Згідно з визначенням прямої, її можна провести через дві точки на площині. Третя (четверта та скільки завгодно ще) може знаходитись на ній, а може і не знаходитись. Точки на робочій зоні зображено так, щоб пряму можна було провести лише через пару з них. Дитина аналізує зображення та уявляє всі можливі варіації прямих, які можна побудувати у цьому випадку. Над робочою зоною міститься формулювання завдання, де вказується кількість точок та кількість прямих, які пропонується побудувати. Зробити це школяр не може, тож не може перевірити на практиці, скільки прямих можна побудувати. Натомість учень має уявити всі можливі прямі, після чого підтвердити або спростувати те, що подається у завданні. Коли дитина дає ствердну або заперечну відповідь на кількість прямих, які можна побудувати через надану кількість точок, то проходить на новий етап. Там кількість як точок, так і запропонованих прямих зміниться, як і положення їх на площині. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.1
Прямі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися