Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тепер дитина знає, що окрім звичайних для неї додатних, є також відʼємні числа, тобто такі, котрі знаходяться на числовій прямій по той бік відносно нуля. Відʼємні числа є фактично відображенням додатних: їх так само є безкінечна кількість, їхній порядок такий самий, просто рух прямої від нуля йде в іншу сторону. Але варто зважати на те, що відʼємні числа віддаляються від нуля, отже чим більше число зі знаком «мінус», тим воно фактично є меншим, а чим додатне число є більшим, тим більшу кількість воно означає. Однак, у всьому іншому відʼємні числа тотожні з додатними. Наприклад, серед них так само можна знайти кратні до певного іншого числа. На екрані перед учнем міститься зображення частини числового променя з раціональними числами. На кожному етапі міститься зображення іншої частини прямої, наприклад, там, де є лише відʼємні числа або лише додатні або частинка прямої з ними обома і нулем, що розділяє ці види чисел. Над зображенням міститься формулювання завдання, де називається критерій відбору чисел. Наприклад, треба вибрати всі числа, кратні трійці. Учень знає, що кратне трійці число має бути для нього таким діленим, котре не дасть в результаті остачі, а замість цього дасть цілу частку – і не важливо, чи є перед нею знак «-», чи ні. Тобто «-9» є кратним для трійки, як і «9». Учень аналізує кожне з чисел, котрі потрапили у опрацьовану ділянку прямої, не зважаючи на знак. Виділивши всі потрібні числа, дитина проходить на наступний етап завдання, де треба буде використати новий критерій відбору.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.3
Раціональні числа на числовому промені
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися