Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Рівняння часто можуть бути великими, а крім того вони можуть містити й різні математичні дії та вирази, що знаходяться по обидва боки від «=». Ця вправа, як і попередні, теж має свої особливості, однак, вони спрямовані не стільки на те, щоб розважити дитину за допомогою ігрового аспекту, скільки на те, щоб допомогти учню розвʼязати дійсно великі рівняння, які є обʼєктом вивчення у цьому завданні. Отже, на екрані міститься зображення рівняння – нового для кожного наступного етапу. Воно дійсно велике: містить досить великі, багаточислові вирази по обидва боки від знаку рівності; кожен вираз до того ж має й кілька математичних дій. Під початковим рівнянням у стовпчик зображено вирази, які ілюструють своєрідний шлях до знаходження кореня. Таке велике рівняння дуже складно вирішити подумки, відразу. Справа в тому, що невідомий член ховається за літерою, яка може знаходитись будь-де та грати різноманітні ролі у всіх елементах рівняння. Відповідно, для того, щоб знайти корінь, треба, преш за все, визначити саме послідовність дій. Кожен наступний вираз вниз – новий крок у цьому. Однак, виконання дій показано не повністю – у цих виразах є немало порожніх клітин, які треба заповнити числами, що являють собою результат першого кроку до знаходження кореня. Дитина співвідносить початкове рівняння з наступним «поверхом», заповнює порожні клітинки – і таким чином рухається вниз, поки не залишить лише сам невідомий член. Дізнавшись, яким числом він є, учень проходить на новий подібний етап. Ця вправа є досить простою, хоча на кожному етапі й знаходиться немало числових виразів, адже головне тут – слідкувати за послідовністю дій. На кожному етапі поряд із рівнянням буде персонаж, який додає завданню інтерактивності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.3
Розв'язок рівняння
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися