Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з десятковими дробами загалом нагадує виконання додавання та віднімання з багатоцифровими цілими числами, адже в обох випадках важливим є правильне співвідношення розрядів: одиниці мають бути під одиницями, десяті – під десятими, соті – під сотими, як сотні – під сотнями. Тож для того, аби учень навчився успішно вирішувати такі завдання, важливою є практика. Однак, дитина втомиться, якщо просто змушувати її виконувати додавання або віднімання десяткових чисел. Натомість ця вправа пропонує дещо інший формат завдання, де учень, як детектив, буде шукати ті цифри, яких бракує, у виразах, де всі елементи є майже відомими. На екрані міститься зображення математичного прикладу з дією додавання або віднімання десяткових чисел у стовпчик. Загальна кількість розрядів як дробової, так і цілої частин є досить великою, тож такий формат подачі чисел є цілком виправданим і важливим для полегшення обчислень. При цьому відомими є як доданки, так і сума – у випадку з додаванням, та як зменшуване з відʼємником, так і різниця – у випадку з відніманням. Тим не менш, в усіх елементах прикладу бракує однієї-двох цифр. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб заповнити всі порожні клітинки. В одному стовпчику може бути лише одна порожня клітинка, тож головне тут – послідовність при доповнені чисел, які входять до складу виразу. Наприклад, якщо бракує розряду десятих у одному з доданків, то від десятих у сумі треба відняти десяті відомого доданка. Коли школяр заповнить всі клітинки і завершить приклад, то пройде на новий етап. Там на нього чекатиме інший вираз з багатоцифровими десятковими числами. Ця вправа надає практику у виконанні математичних дій з ними і при цьому лише посилює цікавість до даної теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.4
Що потрібно дописати?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися