Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Оцінка кількості є умінням, яке може знадобитись у багатьох сферах, а головне – при виконанні різноманітних завдань. Ця вправа – одна з тих, що тренують вміння оцінювати кількість предметів за описом. На відміну від попередніх завдань, це при подібному форматі подачі інформації істотно відрізняється за механікою виконання. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься текст нової задачі. У ньому міститься опис ситуації, де називається загальна кількість певних предметів. Відомо, що вони відрізняються між собою і утворюють дві окремі групи обʼєктів. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб за описом кожної групи зрозуміти, скільк предметів належить до кожної із груп. Ця вправа розвиває, перш за все, логічне мислення та аналітичні здібності. Вміння виконувати різноманітні математичні дії теж може знадобитись, але головне – продемонструвати вміння орієнтуватись у числах, а вже потім – обчислювати той чи інший результат. Наприклад, відомо, що загальний обʼєм всіх куплених горщиків складає «45 літрів». Деякі з них розраховані на «5 літрів», інші – на «7». Для того, щоб здогадатись, скільки горщиків кожного виду було куплено, дитина має згадати, що єдиний раз, коли сімка у таблиці множення дає добуток, що закінчується на «5» або «0», це добуток «35». Відповідно горщиків на сім літрів було куплено пʼять штук. Залишається остачу («10») розділити на «5 літрів», щоб зрозуміти: горщиків обʼємом на «5 літрів» було куплено всього два. Коли учень відповідає на питання задачі, то проходить на новий рівень до іншої історії, також проілюстрованої. При цьому різноманіття сюжетів та малюнків і роблять вправу більш цікавою попри механіку завдання, яка повторюється на кожному рівні.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.3
Скільки кожного?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися