Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Рівняння – досить своєрідні математичні вирази. Коли дитина вчилась у молодшій школі, здебільшого вона вирішувала приклади – вирази, де необхідно було визначити результат тої чи іншої дії або низки дій. Рівняння, хоча й містять ці ж дії, мають на меті дещо інше. Один з елементів такого виразу «ховається» за літерою, і завдання, яке ставиться перед учнем під час розвʼязування рівняння, полягає у тому, щоб визначити це число, для чого необхідно, по-перше, визначити правильну послідовність дій, а по-друге, не забувати про те, що по інший бік від знаку рівності може бути не число, а цілий вираз. Тож обʼєм інформації у рівнянні здебільшого є значно більшим, ніж у прикладі. У ході виконання цього завдання дитина покращить свої навички роботи з цими виразами. Мета завдання – дати учню можливість зрозуміти структуру рівнянь, те, як саме вони будуються. Тому у ході виконання вправи школяр робитиме саме це – будуватиме рівняння за допомогою елементів, що будуть у нього в наявності. Отже, на екрані перед дитиною міститься зображення робочого поля, поки що порожнього. Під ним знаходиться весь набір знаків, символів, чисел, дробів – загалом, все, що потрібно для того, аби збудувати рівняння. Над цією композицією міститься формулювання завдання, де вказується, які відносини мають бути між ними чи іншими числами. Дитина аналізує завдання, бачить, як саме слід розмістити елементи рівняння, які знаки між ними, які дії вони виконують тощо. Коли школяр послідовно будує вираз, то проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічний набір дій з іншими складниками. У рівнянні здебільшого відразу кілька різних дій, тож встановити послідовність елементів, використовуючи потрібні символи і, зокрема, круглі дужки, не так вже й легко.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.5
Складаємо рівняння
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися