Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже було згадано у завданні, де дитина знайомилась з вимірюванням температури, існує кілька окремих систем для цього, як є окремо система з метрами та з футами для вимірювання довжини. У ході виконання цього завдання школяр буде тренуватись переводити градуси по Цельсію в градуси по Фаренгейту або навпаки – в залежності від конкретного рівня завдання. На екрані перед учнем є зображення робочої зони, де міститься неповна рівність. Температура по одній з цих систем вже є вказаною, тоді як по інший бік від знаку рівності міститься порожня ділянка, куди необхідно вписати результат обчислень. Складність виконання цієї вправи полягає у тому, що з певних причин зробити це переведення складніше, ніж перевести дюйми в сантиметри. Не достатньо просто дізнатись, яка одиниця є умовно «більшою» та помножити на потрібний коефіцієнт. Необхідно використати формулу.  Біля робочої зони з рівністю міститься активна кнопка зі знаком питання. Коли школяр її натискає, на екрані зʼявляється потрібна формула. Користуватись цією підказкою можна досить часто, адже формула, хай і не надто складна, все ж не є простою для дитини, яка досі з такими конструкціями не мала справу. Важливо, що переведення градусів з однієї системи в іншу супроводжується досить серйозними обчисленнями: відбувається робота з цілими та дробовими числами з різними діями. В результаті може зʼявитись ціле або дробове, додатне або відʼємне число. Для того, щоб скористатись формулою, необхідно те число, яке є в наявності, підставити на правильне місце – або замість літери «С», що означає «Цельсій», або замість літери «F», яка означає «Фаренгейт».  Коли школяр вписує результат обчислень у рівність, то проходить на новий етап до іншого випадку переведення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.7
Цельсій vs Фаренгейт
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися