Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Безліч різноманітних дій дитина вже робила з використанням мішаних чисел. Однак, попри різноманітний формат завдань здебільшого вони зводились до порівняння, хоча школяр вже вивчив, як саме слід додавати ці числа. Тепер, у ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити різницю, тобто результат віднімання двох мішаних чисел. Важливо розуміти, що правила взаємодії дробового й цілого компонентів у цьому випадку такі самі, як і з додаванням. Змінюється лише вектор дії – замість збільшення числа шляхом поєднання двох чисел, необхідно знайти різницю між більшим та меншим. На екрані перед учнем міститься зображення прикладу, який містить два мішаних числа. Числа різні на кожному етапі, а от дія одна й та сама – віднімання. Також на екрані є пара персонажів. Кожен із них тримає свій варіант відповіді. Дитина має вибрати правильний та винагородити того героя, який тримає саме його, передавши йому, скажімо, морозиво. Для цього школяр сам виконує віднімання. Спершу опрацювати слід дробовий компонент. Знаменники чіпати не слід, якщо вони однакові у зменшуваному та у відʼємнику. Тоді треба лише відняти від чисельник зменшуваного чисельник відʼємника. якщо ж знаменники різні, то спершу їх треба звести до спільного, помноживши обидва дроби на такі числа, щоб знаменники були однаковими і вже після цього віднімаючи чисельники. Окремо віднімаються цілі числа. Коли школяр робить свій вибір, то проходить на новий етап завдання, де треба виконати дію віднімання з новою парою мішаних чисел. Здебільшого всі випадки тут досить прості. Учень має бути уважним, аби не забути про цілу частину мішаного числа, опрацювавши дробову або навпаки – варіанти відповіді досить схожі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.5
Віднімання мішаних чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися