Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання – одна з основних математичних дій. З нею дитина познайомилась ще на початку свого шляху опанування математичної науки. У додавання є певні властивості, які є вкрай важливими для розуміння цього процесу, а також – для практичного використання. У ході виконання цього завдання дитина нагадає собі ці властивості та познайомиться з випадками, коли вони використовуються у виразах із буквеними символами. На екрані перед учнем є зображення математичного виразу, що містить змінні та коефіцієнт (або й два). У цих виразах може бути кілька членів, але дія лише одна – додавання. Виразів два, і між ними – знак рівності, що демонструє використання однієї з властивостей додавання. Наприклад, нею є переставна властивість, яка означає, що доданки порядок доданків не є важливим для суми, тобто «3х+4=4+3х» тощо. Також є сполучна властивість додавання, яка стверджує, що порядок виконання додавання не має значення. Тобто якщо в круглих дужках міститься вираз з додаванням, а до них додається ще одне число, то його можна поміняти місцями з будь-яким доданком всередині дужок – і сума не зміниться. Отже, завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб розпізнати випадок використання кожної з цих властивостей. Для цього учень аналізує пару виразів, які бачить перед собою, концентруючи увагу на тому, як змінились елементи першого прикладу. Властивості додавання називаються під парами виразів, і дитина має вибрати потрібний варіант, щоб пройти на новий етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій. Кожного разу змінюватиметься не лише описувана властивість, а й приклад – вони можуть бути то більшими, то меншими, з різними числами та літерами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.5
Властивості додавання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися