Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Деякі завдання, які входять до курсу вправ із математики, мають на меті не стільки тренування якихось практичних навичок або вмінь, повʼязаних із тими чи іншими діями, скільки навчання дитини певних термінів, важливих у рамках тих чи інших тем. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати коефіцієнти та змінні. Математичний вираз, що має дві частини – числову та буквену – це поєднанням двох елементів: коефіцієнта та змінної. Загальне визначення першого терміну з цієї пари таке: коефіцієнтом вважається та частина цілого, яка має відносно сталий характер. Це визначення виходить за рамки математики і використовується у фізиці, хімії та інших точних науках. Змінною ж є той елемент виразу, який виражений літерою. Цей термін варто сприймати буквально, адже літери в математичних виразах використовуються у випадках, коли за ними «ховаються» певні числа. При цьому в залежності від виразу за літерою може ховатись лише одне число (тоді воно є невідомим, а вираз є рівнянням, і мета його розвʼязання полягає у пошуку цього невідомого елемента), або ж кілька чисел. Те, яким саме числом може бути буквений компонент, визначається характером виразу. Наприклад, якщо «34х=68», то «х» як невідомий множник може мати лише одне значення – число «2». А от якби замість знаку рівності був знак «більше» або «менше», то невідомий компонент міг би бути кількома числами при збереженні правильності виразу. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати, де саме у виразі змінна, а де – коефіцієнт. На екрані перед школярем міститься зображення такого виразу. Правило загальне: буква – це завжди змінна, тоді як число є коефіцієнтом. Завдяки цьому завданню, дуже простому на перший погляд, дитина запамʼятовує це визначення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.1
Визначаємо коефіцієнти та змінні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися