Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли йде мова про буквені вирази, слід памʼятати значення цих літер. Вони використовуються для того, щоб показати наявність прихованих елементів, точне значення яких залишається невідомим. У рамках одного виразу одна літера може приховувати лише одне число, але – будь-яке. Тому, якщо невідомо, чому дорівнює вираз, рівняння розвʼязати не вийде, адже у «х» може бути скільки завгодно значень. Однак, вираз цілком можна спростити, виконавши ті дії, які можливо. Наприклад, можна виконати дії на кшталт «3х+5х», що дорівнюватиме «8х» тощо. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься кілька таких виразів, що місять різні літери та числа. Вони розміщені у стовпчик. Біля них знаходиться група виразів, які претендують на роль їх еквівалентів, що вже були спрощені. Однак, ці вирази знаходяться у хаотичному порядку. Завдання полягає у тому, щоб перемістити ці вирази правильно, тобто до їх еквівалентів. Для цього учень аналізує кожен вираз по черзі, послідовно порівнюючи його з варіантами, зображеними збоку. При цьому всі ці вирази є досить складними: у них є кілька дій, кілька елементів як буквеного, так і числового типу. При цьому школяр має звертати увагу на деякі особливі моменти, наприклад, на те, що у випадку з «х+3х» відсутність числа перед буквою сприймається як одиниця, тож результатом цього виразу є «4х». А наявність перед круглими дужками самого лише мінусу без будь-яких чисел та літер означає зміну всіх знаків перед числами всередині цих дужок на протилежні. При цьому знайти відповідності досить просто, адже навіть літери у них можуть бути підказкою, скажімо, лише в одному з трьох виразів з обох боків є «у», тож стає звʼязок у цій парі є очевидним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.1
Знаходимо пару
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися