Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли йде мова про відносно обʼємні приклади, працювати з числами стає не так вже й просто: можна досить легко заплутатись у розрядах, особливо, якщо числа подаються у прикладі в один рядок, а не у стовпчик. Для того, щоб підготувати дитину до цього і разом з тим покращити розуміння дробів, у ході виконання цього завдання школяр тренуватиметься виконувати математичні дії додавання та віднімання з дробами, які зображують за допомогою спеціальних ілюстративних схем. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься така схема: набір прямокутників, які розділені на квадратики, і деякі з них виповнені в іншому кольорі, ніж інші. Між ними знаходяться знаки «плюс» та «мінус», а результат приладу вже є відомим. Щоб опрацювати дробові числа тут необхідно ці малюнки перетворити на цифрові вирази, а для цього необхідно правильно їх зрозуміти. Отже, фігури, які повністю заповнені кольором, є одиницями, тобто цілим компонентом десяткового числа. Під ними є аналогічна фігура, де кількість квадратиків виражає дробовий розряд, якого сягає чисельник. Наприклад, квадратиків всього десять, а заповнені «3». Відповідно, якщо над цією фігурою є одна повністю зафарбована, то це означає «1,3». Розшифрувавши всі малюнки, дитина вписує відповідні числа у квадратики під ними. Після цього учень вже виконує дії, які містяться у цьому прикладі – додавання та віднімання. Важливо, щоб остаточний результат школяр визначив самостійно, однак результат, який надається у схемі прикладу зверху, можна використовувати як підказку. Під прикладом та каркасом для його числового розшифрування міститься активна кнопка. Коли дитина натисне на неї, то побачить, що означають малюнки, адже фігури на різних етапах виглядати можуть по-іншому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.2
Знаходимо результат за малюнком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися