Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Середнє значення числової послідовності може стати необхідним у цілому ряді випадків. Актуальність цього матеріалу виходить за межі суто академічних знань, адже в житті може бути багато випадків, коли середнє значення потрібне для вирішення цілком життєвих питань. У ході виконання цього завдання дитина займеться обчисленням середнього значення послідовностей на прикладі задачок, що описують такі обставини. На екрані перед школярем міститься текст такої задачі – нової для кожного етапу. Описується ситуація, в якій важливу роль грає послідовність чисел. Наприклад, необхідно закинути якір на певну глибину, яка дорівнює середньому значенню числової послідовності, яка надається нижче. Це значення обчислюється наступним чином: всі числа у послідовності додаються, після чого ця сума ділиться на кількість чисел у ряду. Частка і є  середнім значенням. Наприклад, є ряд «5, 12, 7». Сума чисел складає «24». Всього їх в послідовності 3. Частка при діленні «24» на трійку складає «8». Це число і є середнім значенням. У послідовностях, з якими працюватиме дитина, таких чисел буде не надто більше, але вони можуть бути десятковими, що ускладнює роботу з ними. Під текстом задачки є кілька варіантів відповіді. Коли учень вибирає правильний варіант, то проходить на новий етап, де необхідно буде опрацювати аналогічним чином інший ряд чисел. Ця вправа дає змогу дитині не лише попрактикуватись у додаванні багатьох мішаних чисел та діленні, а й знайомить учня з поняттям середнього значення, що дозволить в майбутньому обчислювати середню ціну, середню температуру тощо. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ю.2
Знаходимо середнє значення числової послiдовностi
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися