Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математика є досить серйозною академічною наукою, тобто такою, яка вивчається протягом багатьох років. Однак, вона також має й прикладне, тобто цілком життєве застосування. Кожного дня люди стикаються з питаннями, для вирішення яких їм може знадобитись математика. Розрахунок часу, покупки різних речей, розрахунок відстані, швидкості та періоду подій – все це лише частина ледь не щоденних справ, з якими математика повʼязана нерозривно. У ході виконання цього завдання дитина стикнеться ще з одним видом таких дій: учень шукатиме ціну на один товар, знаючи, скільки довелось витратити, щоб купити кілька таких обʼєктів. Для того, щоб виконати це завдання, слід використати ділення, розуміючи, як воно повʼзяується з матеріалом. На екрані перед учнем міститься текст задачі – нової для кожного етапу. У тексті розповідається про те, скільки довелось витратити, купуючи кілька предметів. Називається кількість куплених речей. Всі вони належать до одного виду, а тому коштують однаково. Відповідно для того, щоб дізнатись, яка ціна однією штучки, необхідно загальну суму витрачених грошей розділити на кількість куплених предметів. Частка – і є ціною за одну річ. Тут головне проявити розуміння того, як дія ділення повʼязується з матеріалом. Коли дитина виконує обчислення, то вписує частку у порожню клітинку і проходить на новий рівень завдання, де треба виконати аналогічний набір дій. Ціна на речі завжди враховує гривні і копійки. В одній гривні – сотня копійок, а тому ціна здебільшого являє собою десятковий дріб. Відповідно ця вправа не лише показує, як використати дію ділення в житті, а й дає можливість повторити тему ділення десяткових дробів та роботу з розрядами цих чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.2
Знаходимо ціну
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися