Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Модуль числа – поняття досить специфічне, яке повʼязане з розумінням явища відʼємних чисел. Модуль, грубо кажучи, ніби «очищує» число від будь-якого знаку, крім «+», тож модуль додатного числа – це саме це число; модулем відʼємного числа є його протилежність, тобто таке ж число, але додатне; нарешті, модулем нуля є сам нуль. У ході виконання цього завдання дитині пропонується відшукати модуль відразу для кількох чисел. В якості форм і подачі інформації учневі пропонується працювати з таблицею. На екрані міститься зображення такої таблиці, де у верхньому рядку позначаються різні числа, як додатні, так і відʼємні. Другий рядок – це модуль числа, а третій – модуль числа, до якого додали мінус. Модуль позначається двома паралельними вертикальними рисками, які оточують число. В їх межах знак «-» не може бути присутнім, але поза межами модуля він цілком може бути в наявності. Тобто число в модулі стає додатним, яким би воно не було до того (і лише нуль не змінюється ніколи), а якщо перед модулем є «мінус», то число стає відʼємним, яким би воно не було до того. Учень аналізує кожне число в верхньому рядку таблиці, після чого заповнює порожні клітинки, переносячи туди правильні варіанти цих чисел відповідно до того, чи є вони моделям бо модулем з мінусом. Коли школяр заповнить всі порожні клітинки у таблиці, то пройде на новий етап. Там на нього чекатиме аналогічна таблиця, але з новими числами, серед яких будуть як дробові, так і цілі, як додатні, так і відʼємні. Деякі клітинки вже заповнені, що є суттєвою підказкою для школяра. Робота з модулем дозволяє надати числу того знаку, який є потрібним в конкретному випадку, тож розуміння цієї теми стане у нагоді дитині в майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.5
Знаходимо модуль числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися