Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Із першою для себе послідовністю математичних одиниць дитина познайомилась ще в першому класі, адже порядок чисел при лічбі теж є послідовністю. Поступово складність таких формувань зростала, вони ставали більшими, а головне – змінювався принцип їхньої побудови. Цей принцип виявляється у закономірності знаходження наступного елемента послідовності. Наприклад, у ряді чисел «4,6,8,10» такою закономірністю є правило додавання двійки до кожного попереднього елемента. Однак, закономірності можуть бути значно більш різноманітними, можуть динамічно змінюватись, а також й самі елементи послідовності можуть бути досить специфічними. У ході виконання цього завдання дитина зіштовхнеться з такими випадками. Мета виконання вправи полягає у тому, щоб дати можливість навчитись знаходити закономірність у новій послідовності, якою б вона не була складною і з якими числами не довелось би мати справу – цілими, дробовими, відʼємними тощо. На екрані міститься зображення послідовності – нової для кожного етапу вправи. Учень вивчає ті її елементи, які є в наявності на екрані. Шукає різницю між двома сусідніми елементами, знаходячи «крок», який має пройти число, щоб отримати наступний елемент послідовності. Іноді вона може зростати, іноді – спадати. Під каркасом для неї є кілька варіантів чисел, якими послідовність треба продовжити і завершити. Учень має використати це число-ключ, яке було знайдено тільки що, щоб зрозуміти, які з чисел та в якому порядку підходять для цього. Коли школяр переміщує їх до послідовності, то проходить на наступний етап завдання. Родзинкою вправи є її приємне візуальне оформлення – наявність додаткових персонажів, цікаве розташування чисел тощо.   

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.16
Знаходження закономірності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися