Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Лінійна функція використовується для того, щоб зображувати координати точок на площині та будувати прямі через них. Досі дитина використовували різні методики роботи з цими виразами, але цього разу школяр буде займатися саме побудовою графіку лінійної функції.

Спочатку дитині потрібно визначити функцію відповідно до аргументу або навпаки — аргумент відповідно до функції. Для цього під виразом є спеціальна таблиця, де надається або «х», або «у». Школяр підставляє у вираз один невідомий та обчислює інший для цієї ж функції, але з іншим елементом. Далі потрібно побудувати прямі через ці точки. Значення аргументу — це місцеположення точки по осі «х», а значення функції — значення по осі «у». Дитина ставить точки згідно з координами і бачить, як між ними будується пряма.

Ця вправа цікава тим, що пропонує цілу послідовність дій, які разом об’єднуються в те, задля чого функції й використовуються — у побудову графіків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.7
Будуємо графік лінійної функції
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися