Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Працюючи з геометричними фігурами двовимірного типу, тобто такими, що будуються на площині, дитина здебільшого відразу бачить їх. Ця вправа, звертаючи увагу школяра на основи цієї теми, пропонує працювати з текстовими описами фігур без візуального образу.

Перед учнем міститься зображення героя, який описує прикмету тої чи іншої геометричної фігури двовимірного типу. Учень аналізує опис цієї прикмети та погоджується чи не погоджується з нею. Варіанти відповіді перебувають під текстом. Зображення фігури не подається, тож учню слід самостійно її уявити, керуючись тими знаннями, які в неї є. Прикмети, з якими має справу школяр, досить прості, наприклад, стверджується, що в трикутника три сторони або три кути, що дійсно є правдою, або що у квадратів один кут обов’язково гострий, що не так, адже всі кути квадратів є прямими.

Виконання цього завдання розвиває уяву учня та тренує його зосередженість на важливих рисах певних типів фігур. Описуються ті прикмети, які становлять природу фігур, оскільки вони є загальними для всього названого виду.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.2
Частини фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися