Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Це завдання пропонує дитині перевіряти вже готові нерівності, що містять різні математичні дії та дробові числа. Це урізноманітнює завдання, але дозволяє закріпити всі отримані раніше вміння, бо для перевірки чужої роботи учню необхідно буде кожного разу розв’язувати нерівність наново.

Школяр бачить малюнок, що зображує персонажа. Той пропонує нерівність, яку він розв’язав. Малюнок досить яскравий, тож завдання видається дитині більше грою із взаємодією з різними персонажами, ніж вправою. Учень має виконати дію між числами, щоб зрозуміти, чи дійсно її результат є більшим або меншим, ніж число, вказане з іншого боку від відповідного знаку. Дитині пропонується натиснути «лайк», якщо цей персонаж має рацію, або «дизлайк», якщо цей герой помилився.

Ця вправа дозволяє розвинути вміння аналізувати вже готові приклади та шукати в них помилки, якщо вони там є. Також це завдання є корисним для покращення вміння виконувати різні математичні дії з дробами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.14
Числові нерівності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися