Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Робота з великим набором елементів може перетворитися на справжню гру, цікаву та приємну. Такий формат має це завдання, де дитині замість того, щоб обчислювати результат виконання дії з двома мішаними десятковими числами, необхідно лише вставити пропущені цифри в порожні клітинки в різних розрядах кожного з елементів виразу.

Перед учнем міститься зображення такого пошкодженого прикладу. У кожному числі є порожня клітинка або кілька, однак вони розташовані таким чином, що дізнатися невідому цифру в розряді можна за допомогою інши чисел. Тобто якщо в сумі двох дробів пропущено десяті, то в доданках десяті будуть, і потрібно лише додати цифри, що там перебувають. А якщо в сумі та одному з доданків є тисячні, то тисячних немає в іншому доданку, тож від цифри в сумі треба відняти відповідну цифру в одному з відомих доданків. Мета учня — заповнити всі порожні клітинки.

Якщо в числа, дробового чи цілого, багато цифр і розрядів, дитина сприймає це як складність, і ця вправа дозволяє позбутися цього.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.5
Доповнюємо приклад
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися