Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Додавання та віднімання десяткових дробів у стовпчик відбувається порозрядно, як і у випадку з цілими числами. Необхідно уважно розмістити дроби один під одним, орієнтуючись на найменший цілий розряд — на одиниці. Після цього — виконати додавання або віднімання, починаючи від найменшого дробового розряду, тобто від того, який перебуває найбільш далеко від коми, яка розділяє цілу частину від дробової.

Школяр на кожному етапі бачить такий приклад, де десяткові дроби вже є в правильній позиції, і все, що необхідно зробити, — це виконати додавання або віднімання відповідно до розрядів опрацьованих чисел. Кожен етап вправи ілюструють зображення динозаврів, різноманіття яких робить завдання більш цікавим для виконання. Дроби вибрано так, щоб під час виконання математичних дій із їхніми розрядами потрібно було звертати увагу й на інші, сусідні. Наприклад, додавати «0,45» до «0,35». П’ятірки в розряді сотих у разі додавання дають десятку, нуль не пишеться, а одиниця переходить у розряд десятих, тож сума цих десяткових дробів — число «0,8».

Ця вправа дозволяє вивчити принципи додавання та віднімання десяткових дробів на практиці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.1
Гра «Ера динозаврів»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися