Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У математичних прикладах числа грають центральну роль, але іноді до них додаються й буквені елементи. Літери в математиці позначають невідомі числа, які іноді можна дізнатися, а іноді — ні.  

Перед дитиною міститься зображення кількох гоночних болідів Формули-1. Цей образ не лише робить вправу оригінальною за оформленням, а й також стимулює дитину намагатися виконувати множення десяткових чисел швидше. Під кожним автомобілем міститься вираз, що складається з двох множників. Так само кожен множник містить у собі як числовий, так і буквений елементи. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоб обчислити, який із болідів прийде до фінішу першим, знайшовши найбільший коефіцієнт. Для цього потрібно просто перемножити між собою десяткові числа, що входять до складу виразу.

Згідно з правилами в рамках одного прикладу певна літера може мати лише одне значення, навіть якщо воно залишається невідомим. Однак якщо літер кілька, то числа, що вказуються біля них, грають роль звичайних коефіцієнтів, і ця вправа допоможе навчитися обчислювати найбільший із них.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.20
Гра «Формула – 1»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися