У математичних прикладах числа грають центральну роль, але іноді до них додаються й буквені елементи. Літери в математиці позначають невідомі числа, які іноді можна дізнатися, а іноді — ні.
Перед дитиною міститься зображення кількох гоночних болідів Формули-1. Цей образ не лише робить вправу оригінальною за оформленням, а й також стимулює дитину намагатися виконувати множення десяткових чисел швидше. Під кожним автомобілем міститься вираз, що складається з двох множників. Так само кожен множник містить у собі як числовий, так і буквений елементи. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоб обчислити, який із болідів прийде до фінішу першим, знайшовши найбільший коефіцієнт. Для цього потрібно просто перемножити між собою десяткові числа, що входять до складу виразу.
Згідно з правилами в рамках одного прикладу певна літера може мати лише одне значення, навіть якщо воно залишається невідомим. Однак якщо літер кілька, то числа, що вказуються біля них, грають роль звичайних коефіцієнтів, і ця вправа допоможе навчитися обчислювати найбільший із них.
Учень/учениця наводить приклади: числових виразів; виразів зі змінними; одночленів; многочленів.