Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Нерівності можуть виглядати по-різному залежно від обставин і конкретного випадку. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з нерівностями-виразами, що містять літери, за якими ховається невідоме число, що трохи нагадує роботу з рівняннями.

Нерівність такого типу перебуває на фоні зображеного кафе. Навколо виразу літають різні варіанти невідомого буквеного компонента. Школяр намагається зорієнтуватися в них та, якщо потрібно, підставляє по черзі ці числа замість літери. Вибрати потрібно те число, яке після заміни літери і всіх обчислень не порушить правильність виразу. Наприклад, якщо з одного боку знаку «менше» вираз «34+х», а з іншого — «10х», то число «20» підходить, якщо перший вираз має бути більшим, ніж другий.

Виконання цього завдання дозволить дитині навчитися сприймати нерівності цілісно, працюючи злагоджено з обома її структурними частинами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.12
Гра «Кафе»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися