Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Буквені вирази, які використовуються в математиці, завжди означають певне число. Але не завжди його можна знайти. Іноді літера просто приєднується до числа. Якщо ж є пара таких чисел, але літера біля кожного однакова, то з ними можна виконувати математичні дії, адже вважається, що в рамках одного прикладу одна літера завжди означає одне й те саме число.

Наприклад, цілком можливо скласти вираз «3а+5а» або з дробами — «0,556а-1,983а». Якщо літери не однакові або біля одного з елементів виразу її немає, виконувати дії з такими числами не можна. Результатом цієї дії буде число, до якого треба дописати ту саму літеру. Скажімо, «0,34а+1,88а=2,22а». Ця вправа тренує вміння дитини користуватися цією цікавою властивістю. Перед учнем міститься зображення двох кораблів. Між ними — капітан далекого плавання, і завдання, що ставиться перед учнем, полягає в тому, щоб перемістити його на потрібний корабель, який зуміє витримати всі бурі. Під кожним кораблем — свій приклад, що містить дроби, поряд із якими перебувають літери. Над цією композицією — формулювання завдання, де вказується, яким має бути результат у прикладі того корабля, який оптрібен моряку. Учень виконує кожен приклад, порівнює результат із тим, що наводиться в завданні, після чого переміщує персонажа на потрібний човен.

Ця вправа дозволяє покращити навички роботи з буквеними виразами.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.3
Гра «Капітан далекого плавання»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися