Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

З математичними прикладами можна виконувати цілий набір дій та ускладнювати їх різними способами, крім збільшення кількості елементів або розрядності чисел, у чому переконається дитина завдяки виконанню цього завдання.

Перед учнем на кожному етапі міститься лише один приклад із відносно короткими діленим та дільником, але є кілька важливих нюансів. По-перше, числа, що входять до складу виразу, можуть бути від’ємними. Дитина має згадати про те, що при множенні або діленні двох чисел із різними знаками результат матиме перед собою мінус, а при множенні або діленні чисел з однаковим знаком, яким би він не був, результат буде додатним числом. Також у завданні, формулювання якого перебуває над робочою зоною, міститься вказівка про те, до якого розряду треба округлити результат. Дитина спершу виконує дію в прикладі, потім визначається зі знаком, а вже після цього округлює результат — і вписує його остаточний варіант у робочу зону.

Усі ці операції учень проводиться подумки, що стимулює його зосередженість та концентрацію.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.30
Гра «Космічні пригоди»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися