Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

В одному виразі одна й та сама літера може траплятися кілька разів, але вона завжди має лише одне значення в його межах. Ця вправа дає дитині навчитися заміняти літери числами, що ховаються за ними, аби мати можливість спростити їх і знайти результат усіх дій, як у звичайному багатоелементному прикладі.

На кожному етапі перед учнем міститься один такий вираз. У ньому є кілька різних структурних елементів. Дитині необхідно пам’ятати про всі тонкощі порядку виконання математичних дій. Наприклад, що першою треба виконати дію, яка перебуває в межах круглих дужок, а також про те, що в множення та ділення є перевага перед додаванням та відніманням в плані порядку виконання, якщо цих дужок немає. У завданні подається значення буквеного виразу. Школяр подумки заміняє літеру на вказане число та виконує всі обчислення. У виразах трапляються десяткові числа, тож особливу увагу треба приділити роботі з розрядами. Остаточний результат школяр вписує в порожню клітинку під малюнком, на фоні якого є приклад.

Ця вправа дозволяє навчитися швидко розв’язувати не надто великі, але багатоелементні та різні за структурою вирази без помилок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.6
Гра «Курортна відпустка»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися