Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Особливість рівнянь у тому, що вони можуть бути досить багатоелементними та великими. Ба більше, один і той самий невідомий елемент, що ховається за літерою, може траплятися в рівнянні кілька разів.

У процесі виконання цього завдання дитина працюватиме з такими рівняннями. На екрані перед учнем міститься зображення квіткової галявини, по якій гуляють діти. Там ростуть великі та гарні квіти, серед яких є кілька чисел. Ці числа — варіанти відповіді на питання про те, що ховається за літерою в цьому рівнянні. Цікаво, що за правилами в рамках одного виразу може бути лише одне значення певної літери. Тому дитина аналізує те, як поєднуються числа та скорочується досить велике рівняння за допомогою використання формул скороченого множення. Тобто це завдання дає можливість застосувати ці формули на практиці.

Скоротивши рівняння, дитина визначає величину невідомого без проблем і вибирає правильний варіант, після чого проходить на новий етап, де формула буде вже іншою, тож школяр отримає важливий практичний досвід у їхньому застосуванні.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.15
Гра «Квіткова галявина»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися