Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Виконання ділення в прикладах, що містять дробовий дільник, є досить специфічним процесом, адже учню потрібно не лише, власне, виконувати цю математичну дію, а й зуміти правильно розташувати кому, яка розділяє цілу частину частки та дробову. Тобто робота відбувається відразу на двох рівнях, а це вимагає від дитини практики.

А для того, щоб надати завданню більшого відтінку гри, між прикладами та порожніми клітинками зв’язок встановити не так просто. Замість звичайного знаку рівності дитина бачить заплутані стежки, тож не зрозуміло, якому прикладу належить те чи інше порожнє поле. Щоб зрозуміти, куди вписувати результати ділення, дитина має відслідкувати шлях від виразу до порожньої клітинки. Уже після цього можна переходити до виконання самої дії ділення. Варіантів відповіді немає — учень сам обчислює частку та описує її у відповідні до прикладів клітинки, правильно розставляючи кому.

На кожному етапі цього завдання, у процесі виконання якого учень тренуватиметься самостійно обчислити частку в таких виразах, дитині пропонується розв’язати по три приклади цього типу.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.26
Гра «Лабіринт»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися