Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа пропонує дитині приміряти на себе роль казкового пірата, який відправляється в небезпечну мандрівку за неймовірними скарбами. А для цього необхідна мапа, де є маршрут до цих скарбів. Мапа в цій ігровій вправі пов’язана з математикою. Мапа стара й пошкоджена, тож для того, щоби відновити дорогу до золота й алмазів, необхідно заповнити всі пропуски.

Дитина бачить перед собою цікаво оформлену карту, на якій містяться кілька порожніх клітинок, а між ними — стрілочки, що вказують напрямок руху. Над кожною стрілкою можна знайти число та дію. Дитина починає мандрівку з того числа, яке вже є в наявності в клітинці. Його треба помножити або поділити на число, що вказується над стрілкою, яка від цієї клітинки йде до іншої, а результат цієї дії — вписати в неї, у цю порожню робочу зону. А потім це число треба використати як перший елемент у наступному прикладі й так рухатися до хрестоподібної позначки на мапі, яка означатиме, що дитина знайшла свої піратські скарби.

А на кожному наступному етапі змінюватимуться як приклади (які завжди містять десяткові числа), так і деталі візуального оформлення карти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.32
Гра «Мапа скарбів»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися