Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дитина вже має досить вагомий досвід роботи з числовими нерівностями, але тепер учень знає і про від’ємні числа, що істотно відрізняються від додатних. А тому для того, щоб орієнтуватися в числах з урахуванням нового матеріалу, варто навчитися порівнювати числа, враховуючи знак перед ними.

Учню подається нерівність максимально простого типу: змінна, знак «більше» або «менше», а потім — певне число. Нижче надаються різні варіанти чисел. Серед них треба дібрати всі, які задовольняють цю нерівність. Ніяких особливих дій виконувати не потрібно. Лише порівняти кожен із варіантів із тим числом, що подається у виразі. Єдиний нюанс — серед них є як від’ємні, так і додатні. Тож учню слід звернути увагу на те, що «23 984» більше за «-24 998».

Ця вправа тренує уважність дитини й також дозволяє навчитися краще працювати з числами, що мають різні знаки. Це знадобиться як для складніших нерівностей, так і для прикладів із числами, що належать до різних типів за місцезнаходженням на числовій прямій відносно нуля.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.1
Гра «Неймовірна природа»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися