Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Завдяки цій вправі учень продовжує роботу над завдання, що пов’язані з нерівностями, які стають все цікавішими з кожним наступним етапом. Цього разу учень працюватиме з нерівностями, що мають три компоненти, а не два, як раніше.

Перед дитиною міститься зображення ілюстрації, що показує цікавих людей, а під нею — два вирази, кожен із яких містить по три компоненти. Дії там можуть бути різними, тож йде мова про три множники, три доданки, ділене і два дільники або зменшуване і два від’ємники. Над малюнком вказується нерівність, до якої може підходити лише один із прикладів на кожному етапі. Дитина виконує обчислення з десятковими числами та вибирає той вираз, результат якого є більшим або меншим, ніж вказане число. Складність цього завдання полягає в тому, що дитині доводиться працювати з дробами і, розв’язуючи другий приклад, треба пам’ятати про результати першого. Крім того, просто оцінити результати виразів нелегко.

Ця вправа корисна для розвитку вміння працювати з дробами, а ще вона остаточно закріплює розуміння дитини концепції роботи з нерівностями.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.8
Гра «Невгамовні люди»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися