Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа відкриває цикл завдань, що присвячений руху та симетрії. В ігровій формі будуть подаватися своєрідні загадки, у яких школяр визначатиме курс руху героя-підводника.

Перед учнем — яскрава й гарна ілюстрація, що зображує підводний світ у його різноманітті. Крізь океан пливе водолаз. У формулюванні завдання вказується початковий напрям його руху, а також те, куди він має повернути далі. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає в тому, щоб допомогти йому визначити, на скільки градусів треба розвернутися, щоб стати на правильний курс. Дитина має згадати, що повний оберт навколо своєї осі — це 360 градусів. Різні напрями ділять це коло своєрідним чином. Наприклад, якщо підводник плив на захід, а має повернути на північ, то це — чверть оберту, тобто 90 градусів. Школяр аналізує співвідношення напрямів та вводить правильне число в порожню клітинку.

Завдяки виконанню цього завдання дитина вчиться краще розуміти напрям руху та те, як він змінюється в градусах відносно початкового вектора.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.1
Гра «Підводний рух»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися