Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Необхідно навчитися не лише визначати невідомий елемент у виразах зі змінними, а й доповнювати ті з них, у котрих пропущеним є один із компонентів, тоді як результат є відомим.

Школяр бачить перед собою вираз, де вже надається остаточний результат, що складається як із коефіцієнту, так і зі змінної. А от одного з елементів виразу, які дозволили прийти до цієї відповіді, бракує — на його місці у виразі порожня ділянка. Для того, щоб знайти вираз, який подається в якості результату, необхідно було виконати цілу послідовність дій. Наприклад, пропущено один з елементів у круглих дужках, на які множиться інший вираз зі змінною та коефіцієнтом. Дитина спершу визначає, чому дорівнює вираз у дужках, розділивши результат виразу на відомий множник. Після цього вже можна обчислювати, чому має дорівнювати невідомий елемент. У якості орієнтирів є кілька варіантів.

Виконання цього завдання допоможе дитині краще розуміти послідовність дій та місце кожного елемента виразу в його структурі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.8
Гра «Прогулянка»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися