Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У процесі викионання цього завдання дитина навчиться скорочувати вирази з коефіцієнтами та змінними. Вправа подається як гра, де фоном для виразу є малюнок із драконами.

Учень бачить приклад, що містить дві пари виразів із коефіцієнтами та змінними. Між цими парами є символ певної дії. Важливо, що змінні в цих виразах збігаються особливим чином: однаковими є літери в перших та других виразах обох пар. Тобто цілий набір дій можна скоротити. Для цього необхідно виконати між виразами з однаковими буквами ту дію, яку передає символ між парами. Після знаку рівності міститься каркас такого виразу. Дитина вводить туди числа, які вона отримала в результаті обчислень, скорочуючи завдяки цьому вираз до однієї дії.

Ця вправа дозволяє навчитися скорочувати великі вирази, правильно добираючи дії, які для цього потрібно виконати. Наприклад, якщо між двома прикладами з додаванням є знак «мінус», то вирази з однаковими літерами потрібно відняти між собою для скорочення композиції.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.10
Гра «Пригоди драконів»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися